O firmie

O firmie

Zapraszamy do naszego salonu, który pomaga stworzyć niepowtarzalne łazienki już od 14 lat!

Planeta Aqua mieści się w Bardzie na ulicy Kolejowej 20, zaraz przy trasie E8 na Kudowę Zdrój. Dogodna lokalizacja oraz duży parking sprawia, że zakupy w naszym salonie są wygodne i przyjemne, a bogaty asortyment i fachowe doradztwo zaspokoją nawet najbardziej wybredne gusta.

Na powierzchni 500 m2 prezentujemy Państwu bogaty wybór płytek ceramicznych od najlepszych producentów oraz pozostałego asortymentu wyposażenia łazienek.

Znajdą u nas Państwo gotowe aranżacje, a nasi doradcy służą pomocą w indywidualnych kompozycjach i służą fachową pomocą.

Klienci decydujący się na zakup otrzymają od nas projekt i wizualizację łazienki gratis!

Planeta Aqua to salon, gdzie na 500 m2 ekspozycji prezentujemy ofertę wiodących marek Posiadamy boksy z gotowymi aranżacjami, gdzie prezentujemy najnowsze kolekcje oraz aktualizujemy je w oparciu o najnowsze wzory polskich i europejskich producentów.

Współpracujemy z największymi importerami płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek, przez co jesteśmy w stanie sprowadzić dla Państwa niemalże wszystkie dostępne w Polsce produkty po atrakcyjnych cenach.

Szczególny nacisk kładziemy na trwałość oferowanych przez nas produktów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Jesteśmy w stanie wynegocjować najlepsze warunki handlowe od dostawców co bezpośrednio przekłada się na bardzo korzystne ceny dla naszych klientów.
Dzięki bardzo szerokiej ofercie handlowej jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających Klientów!